Αρχική arrow Νέα arrow ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-20 ΜΑΙΟΥ 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-20 ΜΑΙΟΥ 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-20 ΜΑΙΟΥ 2012 AFC 2011-2012

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Α1- Α2 1-1(4-5)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Α1- Α2 0-0(5-3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (1) ΑΕΚ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Α'
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Α' 1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (2) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Β' 1-5
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΕΚ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Β'
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ (2) ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑ PLAY OUT 5-6 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ Β' 3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ JUNIOR ΠΑΕ 8-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΕ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟ 1-1(4-5)
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ (1) PLAY OUT 5-6 ΕΦΗΒΙΚΟ 4-4(3-4)
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ PLAY OUT 9-10 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0 α.α
Π.ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ PLAY OUT 11-12 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-3 α.α
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ PLAY OUT 13-14 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ JUVENTUS PLAY OUT 15-16 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-3 α.α
ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2) ΠΑΟ ΡΟΥΦ PLAY OUT 17-18 ΕΦΗΒΙΚΟ 2-2(7-6)
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΣΟΥΡΜΕΝΑ PLAY OUT 19-20 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-3 α.α
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ PLAY OUT 21-22 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 PLAY OUT 23-24 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-3 α.α
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ PLAY OUT 25-26 ΕΦΗΒΙΚΟ 1-2
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ PLAY OUT 27-28 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0 α.α
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ARSENAL RENTI SOCCER (1) PLAY OUT 29-30 ΕΦΗΒΙΚΟ 0-3 α.α
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Ο.Ν.Α PLAY OUT 31-32 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0 α.α
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ PLAY OUT 33-34 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ARSENAL RENTI SOCCER (2) PLAY OUT 35-36 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0 α.α
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ PLAY OUT 37-38 ΕΦΗΒΙΚΟ 1-1(4-5)
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΜΑΔΑ 1 PLAY OUT 41-42 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0 α.α
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΑΔΑ 2 PLAY OUT 43-44 ΕΦΗΒΙΚΟ 3-0 α.α
AEK ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 0-1
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (1) ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 1-0
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2) PLAY OUT 5-6 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 1-2
Π.ΦΑΛΗΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ PLAY OUT 7-8 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 2-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑ PLAY OUT 9-10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 2-5
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ PLAY OUT 11-12 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ PLAY OUT 13-14 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 0-3 α.α
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ PLAY OUT 15-16 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 0-3 α.α
ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ PLAY OUT 17-18 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ PLAY OUT 19-20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 1-4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ PLAY OUT 25-26 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 0-3 α.α
ΙΑΣΩΝΑΣ ΟΜΑΔΑ 1 PLAY OUT 29-30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 3-0
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 1-1(2-3)
ΙΑΣΩΝΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 4-4(4-3)
COSMOS CLUB ΥΜΗΤΤΟΣ PLAY OUT 5-6 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 0-1
Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (1) PLAY OUT 7-8 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ARSENAL RENTI PLAY OUT 9-12 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ PLAY OUT 9-12 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ PLAY OUT 13-16 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ PLAY OUT 13-16 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 0-3 α.α
Π.ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ PLAY OUT 17-18 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) PLAY OUT 19-20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ
ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ PLAY OUT 21-22 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ PLAY OUT 23-24 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ JUNIOR ΘΟΥΚ 2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ JUNIOR ΘΟΥΚ 0-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ARSENAL RENTI SOCCER PLAY OUT 5-6 JUNIOR ΘΟΥΚ 2-2(4-5)
ΙΚΑΡΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ PLAY OUT 7-8 JUNIOR ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ PLAY OUT 9-10 JUNIOR ΘΟΥΚ 3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ PLAY OUT 11-12 JUNIOR ΘΟΥΚ 4-3
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ PLAY OUT 13-14 JUNIOR ΘΟΥΚ 0-3 α.α
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ PLAY OUT 15-16 JUNIOR ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ SOCCERLAND ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ PLAY OUT 17-18 JUNIOR ΘΟΥΚ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ PLAY OUT 19-20 JUNIOR ΘΟΥΚ
ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ PLAY OUT 21-22 JUNIOR ΘΟΥΚ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ PLAY OUT 23-24 JUNIOR ΘΟΥΚ 3-0 α.α
SOCCERLAND ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΜΙΛΟΣ Α 1-8 PROJUNIOR ΘΟΥΚ
FOUS DE FOOT ARSENAL ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ ΟΜΙΛΟΣ Α 1-8 PROJUNIOR ΘΟΥΚ
COSMOS CLUB ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΟΜΙΛΟΣ Β 1-8 PROJUNIOR ΘΟΥΚ 0-5
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΟΜΙΛΟΣ Β 1-8 PROJUNIOR ΘΟΥΚ 2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α 9-16 PROJUNIOR ΘΟΥΚ 0-3 α.α
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α 9-16 PROJUNIOR ΘΟΥΚ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ ΟΜΙΛΟΣ Β 9-16 PROJUNIOR ΘΟΥΚ 0-3 α.α
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΟΜΙΛΟΣ Β 9-16 PROJUNIOR ΘΟΥΚ 3-0 α.α
ΘΗΣΕΙΟ Α.Ο.Ν.Α PLAY OUT 5-6 ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛ 0-0(4-3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 0-2
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 4-1
ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΥΜΗΤΤΟΣ PLAY OUT 5-6 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 2-3
Α.Ο.Ν.Α COUROS CLUB PLAY OUT 7-8 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 0-3 α.α
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ PLAY OUT 9-10 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 2-5
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ PLAY OUT 11-12 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 3-1
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ PLAY OUT 13-14 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 1-1(3-4)
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ PLAY OUT 15-16 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 0-3 α.α
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (2) Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1) PLAY OUT 17-18 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ GLYFADA F.C PLAY OUT 19-20 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 1-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ PLAY OUT 21-22 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟ PLAY OUT 23-24 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 5-5(4-5)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ARSENAL RENTI SOCCER PLAY OUT 25-26 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ PLAY OUT 27-28 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (2) Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) PLAY OUT 29-30 ΠΑΜΠΑΙΔ.ΜΠΟΥΡΛ
Α.Ο.Ν.Α (1) ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ (1) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-5
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (1) PLAY OUT 5-6 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-3(5-6)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ PLAY OUT 7-8 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-3 α.α
COSMOS CLUB (1) ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (1) PLAY OUT 9-10 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 2-2(4-2)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (2) Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ PLAY OUT 11-12 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ PLAY OUT 13-14 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-3 α.α
ORANIE (1) Π.ΦΑΛΗΡΟ PLAY OUT 15-16 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-3 α.α
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ARSENAL RENTI SOCCER PLAY OUT 17-18 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
Α.Ο.Ν.Α (3) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ PLAY OUT 19-20 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ JUVENTUS ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ PLAY OUT 21-22 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2) ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ Γ.Σ PLAY OUT 23-24 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (1) ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (2) PLAY OUT 25-26 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ (2) PLAY OUT 27-28 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
ΣΟΥΡΜΕΝΑ COSMOS CLUB (2) PLAY OUT 29-30 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.Ν.Α (2) PLAY OUT 31-32 JUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-3 α.α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ (1) ΟΜΙΛΟΣ Α 1-8 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 1-2
Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΙΛΟΣ Α 1-8 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 4-0
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(1) ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΟΜΙΛΟΣ Β 1-8 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-1
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(2) COUROS CLUB ΟΜΙΛΟΣ Β 1-8 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 0-4
ΒΥΡΩΝΑΣ Α.Ο Α.Ο.Ν.Α ΟΜΙΛΟΣ Α 9-16 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 1-4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΜΙΛΟΣ Α 9-16 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΟΜΙΛΟΣ Β 9-16 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΙΛΟΣ Β 9-16 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ Γ.Σ ΟΜΙΛΟΣ Α 17-24 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
ΤΡΑΧΩΝΕΣ FOUS DE FOOT ARSENAL ΟΜΙΛΟΣ Α 17-24 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 3-0 α.α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ (2) ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ ΟΜΙΛΟΣ Β 17-24 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΔΙΑΝΑ ΟΜΙΛΟΣ Β 17-24 PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛ 1-1
Α.Ο.Ν.Α ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (2) 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PROJUNIOR HAPPY 4-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PROJUNIOR HAPPY
ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1) 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PROJUNIOR HAPPY 3-0 α.α
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PROJUNIOR HAPPY 3-0 α.α
ΥΜΗΤΤΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PROJUNIOR HAPPY 3-0 α.α
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Α.Ο.Ν.Α 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ HAPPY 0-3 α.α
ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΣ 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ HAPPY
A.O ΒΥΡΩΝΑΣ ΔIΑΝΑ 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ HAPPY 3-0 α.α
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ HAPPY 3-0 α.α
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 1-4 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1-11
ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 1-4 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 5-1
ΥΜΗΤΤΟΣ Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 1-4 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1-8
Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 1-4 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1-3
Α.Ο.Ν.Α Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) PLAY OUT 5-8 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2-4
Γ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) Α.Ο.Ν.Α PLAY OUT 5-8 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ FOUS DE FOOT PLAY OUT 5-8 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 3-0 α.α
FOUS DE FOOT ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ PLAY OUT 5-8 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 0-3 α.α
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ PLAY OUT 9-12 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 0-3 α.α
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ PLAY OUT 9-12 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 3-0 α.α
ΒΥΡΩΝΑΣ Α.Ο Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ PLAY OUT 9-12 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2-1
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ Α.Ο PLAY OUT 9-12 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΩΡΙΩΝΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΝΕΞ.PROJUNIOR
< Προηγούμενα Επόμενα >

YOUNGTALENTS CUP 2013

ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ TOY ATHENS FOOTBALL CUP

THOUK




SCORER ATHENS FOOTBALL CUP

SCORERS ATHENS FOOTBALL CUP 2012-2013


Πάνω