ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY JUNIOR Α 1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY JUNIOR Α 1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 22/10/2017 13:45:00 2 - 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 21/10/2017 14:15:00 4 - 7
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
RIVER 21/10/2017 15:30:00 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 14/10/2017 09:00:00 0 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/2017 12:00:00 0 - 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 18/11/2017 18:30:00 5 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 3 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/12/2017 10:30:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
RIVER 02/12/2017 13:00:00 1 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 04/11/2017 09:00:00 0 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 11/11/2017 13:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 03/12/2017 15:00:00 7 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/12/2017 09:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 12/11/2017 12:00:00 5 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/10/2017 10:15:00 3 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 04/11/2017 17:15:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 26/11/2017 17:15:00 6 - 1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 26/11/2017 20:00:00 0 - 5
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC 25/11/2017 14:30:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 14/10/2017 13:00:00 3 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 05/11/2017 11:30:00 1 - 6
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 15/10/2017 20:15:00 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
DANIEL BATISTA FC 10/12/2017 12:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC 10/12/2017 13:00:00 -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 16/12/2017 17:15:00 -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 16/12/2017 20:00:00 -
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
DANIEL BATISTA FC 17/12/2017 17:00:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΟΜΑΔΑ 1
DANIEL BATISTA FC - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -