ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 15/10/2017 15:15:00 3 - 0
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 3 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/10/2017 13:30:00 0 - 4
COUROS CLUB
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 14/10/2017 11:30:00 0 - 2
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΕΠΟ 22/10/2017 15:00:00 0 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΗΝΙΟΧΟΣ
COUROS CLUB
ΕΠΟ 21/10/2017 10:30:00 6 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ARENA RENTI 22/10/2017 11:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 25/11/2017 19:30:00 2 - 7
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 3 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/11/2017 18:00:00 1 - 2
COUROS CLUB
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 05/11/2017 13:00:00 2 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 04/11/2017 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΕΡΓΑΝΗΣ 12/11/2017 09:00:00 0 - 6
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ - - 3 - 0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
COUROS CLUB
ΕΠΟ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/11/2017 17:30:00 5 - 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΓΟΥΔΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 19/11/2017 13:00:00 0 - 5
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/11/2017 19:00:00 0 - 3
COUROS CLUB
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ARENA RENTI 19/11/2017 11:30:00 1 - 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 18/11/2017 14:15:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ACTION ΡΕΝΤΗ 26/11/2017 17:00:00 2 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
COUROS CLUB
ΕΡΓΑΝΗΣ - - 3 - 0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 26/11/2017 11:00:00 2 - 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 26/11/2017 12:00:00 1 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 15:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
COUROS CLUB
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/12/2017 10:00:00 5 - 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΠΟ 03/12/2017 10:30:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 15:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
COUROS CLUB
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ 10/12/2017 14:00:00 1 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 09/12/2017 17:00:00 1 - 4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 10/12/2017 13:00:00 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΕΠΟ 10/12/2017 11:30:00 7 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
COUROS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΗΝΙΟΧΟΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 20/01/2018 18:00:00 0 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΠΟ 17/12/2017 11:30:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 13/01/2018 19:15:00 3 - 0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΠΟ 14/01/2018 13:00:00 7 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 16:30:00 0 - 0
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 14/01/2018 10:30:00 6 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
COUROS CLUB
ARENA RENTI 13/01/2018 - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/01/2018 14:00:00 2 - 0
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 3 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
COUROS CLUB
ΗΝΙΟΧΟΣ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 20/01/2018 18:15:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΙΚΑΙΑΣ) 27/01/2018 13:00:00 4 - 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 28/01/2018 12:00:00 5 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
COUROS CLUB
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 28/01/2018 09:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ACTION ΡΕΝΤΗ 03/02/2018 15:00:00 1 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/02/2018 18:00:00 1 - 1
COUROS CLUB
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ARENA RENTI 04/02/2018 10:15:00 0 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/02/2018 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ACTION ΡΕΝΤΗ 11/02/2018 18:00:00 5 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 11/02/2018 12:45:00 3 - 0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
COUROS CLUB
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ - - 3 - 0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΕΠΟ 11/02/2018 11:30:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/02/2018 16:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
COUROS CLUB
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 25/02/2018 16:15:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ARENA RENTI 25/02/2018 09:00:00 4 - 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 24/02/2018 13:00:00 2 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 24/02/2018 18:00:00 0 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
COUROS CLUB
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 3 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 31/03/2018 11:00:00 7 - 5
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 04/03/2018 09:30:00 1 - 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 04/03/2018 11:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COUROS CLUB
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/03/2018 - 0 - 3
ΗΝΙΟΧΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΠΟ 10/03/2018 11:00:00 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/03/2018 - 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ACTION ΡΕΝΤΗ 11/03/2018 19:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COUROS CLUB
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ 18/03/2018 10:00:00 4 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/03/2018 09:00:00 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 0 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/03/2018 11:00:00 2 - 3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ - - 0 - 3