ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/10/2017 13:30:00 0 - 4
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
COUROS CLUB
ΕΠΟ 21/10/2017 10:30:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 04/11/2017 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΓΟΥΔΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 18/11/2017 14:15:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 26/11/2017 12:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΠΟ 03/12/2017 10:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 09/12/2017 17:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 20/01/2018 18:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 14/01/2018 10:30:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COUROS CLUB
ΗΝΙΟΧΟΣ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 28/01/2018 09:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/02/2018 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/02/2018 16:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 24/02/2018 13:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 04/03/2018 09:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΠΟ 10/03/2018 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 0 - 0