ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15/10/2017 09:30:00 0 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ 15/10/2017 09:30:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 14/10/2017 12:00:00 5 - 0
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ACTION ΡΕΝΤΗ - - -
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/10/2017 09:00:00 5 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 21/10/2017 10:30:00 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 21/10/2017 12:30:00 0 - 7
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 21/10/2017 19:00:00 8 - 0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 22/10/2017 13:30:00 6 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 05/11/2017 14:15:00 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ARENA RENTI 04/11/2017 14:00:00 0 - 2
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 05/11/2017 08:45:00 5 - 4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
FAIRPLAY 05/11/2017 15:00:00 6 - 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 04/11/2017 17:30:00 0 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ARENA RENTI 11/11/2017 16:15:00 4 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/11/2017 10:00:00 2 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 12/11/2017 17:15:00 0 - 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/11/2017 10:30:00 3 - 0
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΓΟΥΔΗ 19/11/2017 19:00:00 6 - 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 19/11/2017 17:00:00 0 - 5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 18/11/2017 18:30:00 8 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 25/11/2017 19:00:00 0 - 4
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΥΜΗΤΤΟΥ 25/11/2017 09:45:00 0 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ARENA RENTI 25/11/2017 15:45:00 5 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 25/11/2017 09:30:00 0 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 26/11/2017 15:30:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2017 17:45:00 0 - 3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 03/12/2017 09:00:00 1 - 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 02/12/2017 12:30:00 1 - 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 02/12/2017 16:00:00 0 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 02/12/2017 11:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΓΟΥΔΗ 09/12/2017 20:30:00 4 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 09/12/2017 12:00:00 5 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 09/12/2017 17:15:00 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ARENA RENTI 10/12/2017 11:30:00 5 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09/12/2017 10:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/12/2017 15:00:00 4 - 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 16/12/2017 14:45:00 0 - 5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16/12/2017 19:15:00 2 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 17/12/2017 16:00:00 1 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/12/2017 13:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ARENA RENTI 14/01/2018 09:00:00 4 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/01/2018 10:30:00 5 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 13/01/2018 20:00:00 0 - 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14/01/2018 18:00:00 2 - 3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 14/01/2018 12:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ 20/01/2018 12:15:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΓΟΥΔΗ - - 3 - 0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ACTION ΡΕΝΤΗ 21/01/2018 18:00:00 0 - 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 21/01/2018 09:15:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ 28/01/2018 09:45:00 4 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 27/01/2018 11:45:00 2 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 27/01/2018 12:45:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 04/02/2018 09:30:00 2 - 0
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΓΟΥΔΗ 03/02/2018 20:30:00 4 - 0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
SOCCERINO

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/02/2018 13:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 11/02/2018 10:15:00 3 - 2
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΥ 11/02/2018 09:00:00 2 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ARENA RENTI 10/02/2018 16:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 11/02/2018 15:15:00 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ACTION ΡΕΝΤΗ 11/02/2018 11:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΓΟΥΔΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
SOCCERINO - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ARENA RENTI - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
SOCCERINO - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
SOCCERINO - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ARENA RENTI - - -