ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ PLAY OFF ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΥ (Α' ΝΟΤΙΟΣ & Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - PLAY OFF ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΥ (Α' ΝΟΤΙΟΣ & Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ACTION ΡΕΝΤΗ 22/04/2018 15:00:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/04/2018 16:30:00 2 - 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 21/04/2018 13:15:00 3 - 0
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ 21/04/2018 - 3 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 29/04/2018 12:00:00 1 - 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΕΠΟ 28/04/2018 14:45:00 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ARENA RENTI 29/04/2018 15:00:00 2 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 29/04/2018 12:30:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ 06/05/2018 17:00:00 3 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 06/05/2018 19:15:00 2 - 0
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΓΟΥΔΗ 05/05/2018 12:00:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/05/2018 16:30:00 7 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/05/2018 18:15:00 2 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/05/2018 - 0 - 3
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΓΟΥΔΗ 13/05/2018 20:30:00 4 - 0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 12/05/2018 10:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ACTION ΡΕΝΤΗ 19/05/2018 15:00:00 6 - 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 19/05/2018 19:00:00 3 - 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ARENA RENTI - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΠΟ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ΓΟΥΔΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ACTION ΡΕΝΤΗ - - -