ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ PLAY OUT JUNIOR (Α' ΝΟΤΙΟΣ & Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - PLAY OUT JUNIOR (Α' ΝΟΤΙΟΣ & Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 05/05/2018 12:15:00 -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/05/2018 11:30:00 0 - 3
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΕΠΟ 19/05/2018 11:00:00 0 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΦΩΣΤΗΡΑ 05/05/2018 09:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/04/2018 11:15:00 3 - 0
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΠΟ 06/05/2018 16:00:00 5 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/05/2018 11:00:00 1 - 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 19/05/2018 - 20/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 12/05/2018 16:00:00 0 - 2
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ 13/05/2018 12:00:00 3 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 22/04/2018 10:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 26/05/2018 - 27/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 29/04/2018 15:00:00 1 - 6
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 19/05/2018 17:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/06/2018 - 03/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΕΠΟ 21/04/2018 11:00:00 0 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/05/2018 15:00:00 2 - 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 29/04/2018 13:15:00 1 - 3