ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/10/2018 18:30:00 2 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21/10/2018 13:00:00 1 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/10/2018 19:15:00 1 - 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 21/10/2018 10:45:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/11/2018 18:30:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 03/11/2018 12:15:00 6 - 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 04/11/2018 11:45:00 4 - 1
GPS SEE-VALENCIA FC
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ARENA RENTI 04/11/2018 16:15:00 6 - 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ARENA RENTI 04/11/2018 15:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 11/11/2018 09:15:00 4 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 11/11/2018 15:00:00 3 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/11/2018 10:00:00 1 - 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 11/11/2018 17:30:00 1 - 6
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2018 10:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/11/2018 18:45:00 4 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 18/11/2018 12:30:00 3 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2018 13:00:00 3 - 1
GPS SEE-VALENCIA FC
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ARENA RENTI 13/01/2019 14:30:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 25/11/2018 19:45:00 3 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2018 19:00:00 0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 24/11/2018 17:45:00 1 - 4
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 24/11/2018 15:00:00 0 - 7
GPS SEE-VALENCIA FC
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 25/11/2018 11:30:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/03/2019 18:45:00 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 3 - 0
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 02/12/2018 18:00:00 6 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 02/12/2018 15:00:00 1 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 02/12/2018 13:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09/12/2018 20:00:00 5 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 08/12/2018 14:45:00 2 - 3
GPS SEE-VALENCIA FC
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 23/03/2019 19:15:00 1 - 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 02/12/2018 12:45:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 16/12/2018 09:00:00 2 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 15/12/2018 16:15:00 0 - 4
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ 02/03/2019 17:45:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 03/03/2019 09:15:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/01/2019 18:30:00 4 - 1
GPS SEE-VALENCIA FC
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ARENA RENTI - - 3 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/01/2019 19:30:00 3 - 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ 12/01/2019 17:30:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 19/01/2019 18:00:00 2 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 20/01/2019 08:30:00 1 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/01/2019 19:30:00 2 - 4
GPS SEE-VALENCIA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 20/01/2019 09:00:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 26/01/2019 19:30:00 3 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 27/01/2019 09:00:00 1 - 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 3
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 27/01/2019 13:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ARENA RENTI 17/02/2019 14:15:00 4 - 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/02/2019 18:30:00 3 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI 16/02/2019 14:15:00 5 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0
GPS SEE-VALENCIA FC
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 03/03/2019 14:15:00 8 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/02/2019 19:20:00 4 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 10/02/2019 18:30:00 1 - 5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 09/02/2019 17:00:00 0 - 5
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 10/02/2019 12:45:00 1 - 3
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 24/03/2019 18:30:00 2 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 24/03/2019 11:30:00 5 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 17/02/2019 15:30:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 10/02/2019 14:15:00 1 - 1
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/02/2019 12:45:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/04/2019 18:30:00 0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 07/04/2019 09:00:00 7 - 0
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΕΡΓΑΝΗΣ 07/04/2019 15:30:00 3 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 16/03/2019 14:15:00 3 - 4
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 17/03/2019 11:30:00 1 - 2
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 31/03/2019 10:15:00 2 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 31/03/2019 20:00:00 1 - 2