ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/10/2018 15:00:00 3 - 2
COUROS CLUB
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 25/11/2018 19:00:00 5 - 0
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
FOUS DE FOOT 20/10/2018 - 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 11/11/2018 14:45:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/11/2018 17:00:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
COUROS CLUB
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 10/11/2018 14:00:00 0 - 4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΕΡΓΑΝΗΣ 11/11/2018 16:30:00 2 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
COUROS CLUB
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
STAR ΒΟΥΛΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
FOUS DE FOOT 03/11/2018 14:30:00 4 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
STAR RENTI 09/12/2018 14:00:00 -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09/12/2018 10:15:00 3 - 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
COUROS CLUB
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 0 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA RENTI 09/12/2018 16:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
STAR ΒΟΥΛΑΣ 25/11/2018 13:00:00 4 - 2
COUROS CLUB
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
STAR ΒΟΥΛΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 25/11/2018 18:30:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 02/12/2018 18:30:00 2 - 0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2018 18:30:00 2 - 6
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01/12/2018 18:45:00 0 - 1
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
COUROS CLUB
FOUS DE FOOT 02/12/2018 16:45:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
FOUS DE FOOT 11/11/2018 10:00:00 1 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
COUROS CLUB
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COUROS CLUB
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
STAR ΒΟΥΛΑΣ 03/11/2018 17:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 25/11/2018 10:30:00 0 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
COUROS CLUB
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/11/2018 20:15:00 1 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
COUROS CLUB
ARENA RENTI - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
COUROS CLUB
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ARENA RENTI - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
COUROS CLUB
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
COUROS CLUB
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
COUROS CLUB
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
COUROS CLUB
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COUROS CLUB
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
COUROS CLUB
STAR ΒΟΥΛΑΣ 09/12/2018 17:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COUROS CLUB
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -