ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ1 ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Γ1 ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ 21/10/2018 13:15:00 3 - 3
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΡΓΑΝΗΣ 21/10/2018 12:30:00 5 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 20/10/2018 14:30:00 4 - 2
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ 20/10/2018 13:30:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 04/11/2018 13:30:00 1 - 2
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ 04/11/2018 11:00:00 5 - 8
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/11/2018 14:30:00 3 - 3
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 04/11/2018 11:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΓΟΥΔΗ 10/11/2018 13:00:00 4 - 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ 11/11/2018 14:30:00 1 - 4
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 10/11/2018 17:30:00 2 - 2
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2018 16:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟΥ 17/11/2018 11:00:00 -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ 17/11/2018 15:00:00 -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2018 14:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΠΟ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΠΟ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -