ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
COUROS CLUB
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 11:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 11:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/03/2019 10:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΧΕΡΩΜΑ 24/11/2018 16:15:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 12:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COUROS CLUB
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
STAR ΒΟΥΛΑΣ 16/12/2018 12:30:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/01/2019 09:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ALMA CLUB 20/01/2019 14:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/01/2019 11:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/02/2019 18:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/02/2019 18:30:00 3 - 3