ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 20/10/2018 09:30:00 6 - 4
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/10/2018 16:00:00 7 - 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (5 Χ 5 ) 21/10/2018 10:00:00 4 - 6
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/10/2018 11:30:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ 04/11/2018 12:00:00 3 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 03/11/2018 09:00:00 7 - 7
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ 04/11/2018 09:00:00 9 - 5
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΟ 03/11/2018 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 10/11/2018 10:00:00 3 - 9
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 10/11/2018 12:30:00 4 - 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ 11/11/2018 14:30:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2018 16:30:00 -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 5Χ5 18/11/2018 13:00:00 -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ 17/11/2018 12:00:00 -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ 5Χ5 18/11/2018 13:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΟ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -