ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Γ' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 15/10/2017 13:30:00 3 - 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 14/10/2017 10:00:00 3 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΥΜΗΤΤΟΥ 14/10/2017 13:30:00 1 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/10/2017 16:30:00 1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 14/10/2017 12:15:00 2 - 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/12/2017 08:45:00 3 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 22/10/2017 16:30:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ALMA CLUB 22/10/2017 16:30:00 3 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21/10/2017 09:00:00 2 - 5
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 22/10/2017 13:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 05/11/2017 10:00:00 3 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ 05/11/2017 12:45:00 3 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 03/12/2017 20:30:00 1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 04/11/2017 18:30:00 1 - 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 05/11/2017 18:30:00 1 - 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 05/11/2017 10:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 11/11/2017 09:00:00 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/11/2017 11:00:00 0 - 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/11/2017 11:00:00 0 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ALMA CLUB 12/11/2017 14:30:00 1 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 12/11/2017 17:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 18/11/2017 17:30:00 1 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/11/2017 17:30:00 4 - 0
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 19/11/2017 09:00:00 1 - 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/12/2017 09:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ 26/11/2017 09:30:00 0 - 5
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/11/2017 19:30:00 1 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/11/2017 12:30:00 0 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/11/2017 14:00:00 5 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ALMA CLUB 25/11/2017 15:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 04/11/2017 17:30:00 2 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ALMA CLUB 09/12/2017 17:30:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2017 16:30:00 1 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 10/12/2017 17:15:00 -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/12/2017 10:30:00 2 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2017 19:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 17/12/2017 18:45:00 -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/12/2017 09:00:00 5 - 0
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ALMA CLUB 16/12/2017 13:30:00 -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ALMA CLUB - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 21/10/2017 12:00:00 4 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ALMA CLUB - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -