ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ12 Γ ΟΜΙΛΟΣ 7Χ7 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ12 Γ ΟΜΙΛΟΣ 7Χ7 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/10/2018 10:00:00 9 - 13
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 21/10/2018 12:00:00 4 - 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/10/2018 12:00:00 4 - 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/01/2019 10:00:00 2 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 09:00:00 7 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/11/2018 13:30:00 7 - 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/11/2018 09:00:00 7 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 12:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 10:00:00 6 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 14:00:00 3 - 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10/11/2018 15:30:00 2 - 7
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 09:00:00 3 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 15:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 12:00:00 3 - 5
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2018 10:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 01/12/2018 10:00:00 3 - 6
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2018 18:30:00 1 - 3
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 11:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 13:15:00 1 - 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 1 - 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 17:15:00 1 - 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/02/2019 18:30:00 0 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 11:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 13:00:00 6 - 3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/12/2018 09:00:00 6 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/12/2018 18:30:00 5 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/12/2018 15:30:00 2 - 6
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 11:00:00 10 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/02/2019 10:00:00 5 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/02/2019 12:00:00 1 - 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/02/2019 12:00:00 0 - 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2018 17:15:00 7 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 03/03/2019 12:00:00 0 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/01/2019 13:00:00 5 - 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/01/2019 13:00:00 9 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/01/2019 10:00:00 6 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/02/2019 10:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/01/2019 09:00:00 5 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 12:00:00 3 - 0
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/01/2019 13:00:00 2 - 7
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/02/2019 10:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 11:00:00 1 - 5
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/01/2019 13:00:00 1 - 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/04/2019 17:15:00 5 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 30/03/2019 17:30:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/01/2019 11:00:00 4 - 7
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/03/2019 12:30:00 1 - 7
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/01/2019 12:00:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2018 13:00:00 10 - 7
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 4 - 7
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2018 09:00:00 3 - 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/02/2019 19:30:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/03/2019 12:00:00 5 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 17/02/2019 11:00:00 1 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/01/2019 15:15:00 4 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 5
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/03/2019 10:00:00 4 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/02/2019 13:00:00 6 - 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/02/2019 09:00:00 2 - 7
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/02/2019 11:00:00 1 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/02/2019 12:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/03/2019 17:30:00 0 - 5
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/03/2019 14:15:00 4 - 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/03/2019 16:30:00 5 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/03/2019 12:00:00 4 - 3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/04/2019 16:30:00 7 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09/02/2019 16:45:00 4 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/03/2019 12:00:00 5 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/03/2019 16:30:00 5 - 11
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/03/2019 11:00:00 4 - 5
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/03/2019 10:30:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/03/2019 13:15:00 4 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/04/2019 12:00:00 5 - 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/03/2019 09:00:00 3 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0