ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 09:00:00 0 - 9
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 09:00:00 6 - 0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 13:00:00 5 - 2
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 11:00:00 1 - 7
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 14/10/2017 10:00:00 3 - 6
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 11:00:00 4 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 13:00:00 0 - 5
ΑΕΚ ROOTS
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 13:00:00 3 - 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 09:00:00 3 - 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 09:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 12:00:00 4 - 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 05/11/2017 11:00:00 1 - 6
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 09:00:00 5 - 7
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 13:00:00 3 - 7
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 09:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 10:00:00 1 - 4
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 11:00:00 5 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/11/2017 12:30:00 2 - 4
ΑΕΚ ROOTS
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 14:00:00 4 - 6
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 15:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 09:00:00 3 - 8
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 09:00:00 5 - 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 11:00:00 4 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 11:00:00 3 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 13:00:00 1 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 13:00:00 0 - 5
ΑΕΚ ROOTS
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 12:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 09:00:00 5 - 4
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2017 13:30:00 0 - 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 09:00:00 4 - 0
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 10:00:00 4 - 4
ΑΕΚ ROOTS
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 12:00:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 11:00:00 4 - 9
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 10:00:00 1 - 7
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 12:00:00 4 - 8
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 12:00:00 4 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 13:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/01/2018 13:00:00 4 - 0
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/12/2017 09:00:00 6 - 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/12/2017 09:00:00 4 - 6
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/12/2017 11:00:00 6 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/12/2017 10:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 10:00:00 1 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 09:00:00 5 - 1
ΑΕΚ ROOTS
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 11:00:00 5 - 9
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 10:00:00 5 - 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 10:00:00 5 - 9
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 13:00:00 4 - 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 0 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 09:00:00 3 - 0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ALMA CLUB 28/01/2018 17:30:00 -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 12:00:00 4 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 0 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/02/2018 12:00:00 7 - 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/02/2018 12:00:00 5 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/02/2018 09:00:00 8 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΑΕΚ ROOTS
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 0 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 11:00:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΕΚ ROOTS
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -