ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΧΩΡΑΦΑ 20/10/2018 18:00:00 0 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 21/10/2018 10:00:00 3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 27/10/2018 18:00:00 1 - 0
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ 09/12/2018 18:00:00 -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 21/10/2018 12:00:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 04/11/2018 10:15:00 0 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 04/11/2018 12:30:00 3 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 04/11/2018 10:00:00 2 - 2
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/11/2018 18:30:00 2 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/11/2018 19:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 03/11/2018 18:30:00 3 - 0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 17/11/2018 12:30:00 3 - 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 17/11/2018 19:45:00 2 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 17/11/2018 18:30:00 0 - 4
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΟΡΦΕΩΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 24/11/2018 18:00:00 2 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 25/11/2018 12:30:00 3 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 24/11/2018 14:30:00 5 - 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 02/12/2018 19:00:00 1 - 1
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 01/12/2018 11:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 02/12/2018 11:00:00 1 - 2
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ 02/12/2018 12:00:00 3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 02/12/2018 11:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 11/11/2018 19:15:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 08/12/2018 19:30:00 -
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/12/2018 09:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - - -
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -