ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΧΩΡΑΦΑ 21/10/2018 13:15:00 3 - 0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 27/10/2018 11:00:00 1 - 3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
DANIEL BATISTA FC 20/10/2018 18:30:00 4 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΡΦΕΩΣ 25/11/2018 17:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/11/2018 17:00:00 1 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
DANIEL BATISTA FC 03/11/2018 15:30:00 6 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 04/11/2018 18:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/11/2018 18:30:00 1 - 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 10/11/2018 11:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΡΦΕΩΣ - - 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 10/11/2018 11:30:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 17/11/2018 12:00:00 3 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/11/2018 11:00:00 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/11/2018 12:00:00 4 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC 17/11/2018 18:30:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 17/11/2018 11:00:00 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
DANIEL BATISTA FC 24/11/2018 18:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 01/12/2018 20:30:00 2 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 01/12/2018 14:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 09/12/2018 20:00:00 2 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
DANIEL BATISTA FC 08/12/2018 17:45:00 3 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
DANIEL BATISTA FC

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 15/12/2018 20:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΟΡΦΕΩΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑ 13/01/2019 12:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19/01/2019 14:00:00 3 - 1
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
DANIEL BATISTA FC - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 08/12/2018 17:15:00 0 - 4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
DANIEL BATISTA FC - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ 21/10/2018 13:15:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -