ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ14 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ14 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 21/10/2018 14:00:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 21/10/2018 12:45:00 0 - 4
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 20/10/2018 14:00:00 4 - 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 20/10/2018 14:00:00 4 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
MF PARADISE
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 27/10/2018 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/11/2018 18:30:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 04/11/2018 13:00:00 4 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 04/11/2018 09:00:00 3 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/2018 11:30:00 2 - 6
MF PARADISE
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 03/11/2018 14:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/11/2018 14:30:00 3 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 11/11/2018 09:15:00 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/11/2018 12:00:00 4 - 1
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
MF PARADISE
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 11/11/2018 11:00:00 2 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 11/11/2018 19:15:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 18/11/2018 11:00:00 2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 18/11/2018 09:15:00 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
MF PARADISE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 17/11/2018 14:00:00 6 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 18/11/2018 17:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 25/11/2018 19:00:00 4 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/11/2018 17:00:00 2 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 25/11/2018 09:15:00 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 24/11/2018 15:00:00 1 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 25/11/2018 13:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 02/12/2018 10:30:00 1 - 5
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ 02/12/2018 13:00:00 2 - 1
MF PARADISE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 05/12/2018 21:15:00 3 - 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 01/12/2018 14:15:00 0 - 4
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 01/12/2018 11:00:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 09/12/2018 09:00:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
MF PARADISE
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 09/12/2018 12:00:00 2 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 08/12/2018 18:15:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 09/12/2018 13:00:00 6 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/12/2018 13:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/12/2018 17:00:00 0 - 4
MF PARADISE
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 16/12/2018 16:00:00 3 - 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 15/12/2018 15:30:00 0 - 1
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 16/12/2018 15:30:00 4 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 16/12/2018 10:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
MF PARADISE
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 13/01/2019 15:00:00 1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΟΡΦΕΩΣ 13/01/2019 14:00:00 3 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 13/01/2019 16:15:00 0 - 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 20/01/2019 12:45:00 1 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΡΦΕΩΣ - - 2 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/01/2019 20:30:00 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 19/01/2019 10:00:00 2 - 4
MF PARADISE
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 20/01/2019 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 27/01/2019 15:00:00 2 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑ 26/01/2019 16:15:00 1 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 27/01/2019 13:00:00 5 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
MF PARADISE
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 27/01/2019 12:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/02/2019 19:30:00 3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΓΑΛΑΞΙΑ 03/02/2019 13:00:00 1 - 2
MF PARADISE
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 02/02/2019 14:00:00 6 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/02/2019 10:00:00 4 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΓΑΛΑΞΙΑ 10/02/2019 19:00:00 6 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 09/02/2019 16:00:00 0 - 3
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 09/02/2019 15:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 17/02/2019 09:00:00 1 - 1
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 16/02/2019 14:00:00 3 - 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 17/02/2019 13:00:00 0 - 0
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 16/02/2019 15:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΟΡΦΕΩΣ 02/03/2019 17:00:00 2 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 04/03/2019 21:15:00 2 - 5
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 02/03/2019 18:00:00 2 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/03/2019 09:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 23/03/2019 14:00:00 2 - 1
MF PARADISE
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 18/03/2019 21:00:00 3 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 07/04/2019 11:00:00 2 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 23/03/2019 13:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 17/03/2019 10:30:00 4 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 07/04/2019 13:15:00 1 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 17/03/2019 16:30:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ 17/03/2019 09:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 31/03/2019 12:00:00 4 - 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 30/03/2019 13:15:00 1 - 5
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 31/03/2019 16:00:00 2 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 31/03/2019 16:30:00 4 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 31/03/2019 10:30:00 1 - 0