ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ12 Α1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ12 Α1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 20/10/2018 12:00:00 0 - 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ 21/10/2018 09:30:00 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 21/10/2018 19:15:00 2 - 4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΗΦΑΙΣΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 03/11/2018 18:30:00 1 - 2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/11/2018 19:45:00 3 - 0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/2018 09:30:00 2 - 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 04/11/2018 10:30:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 10/11/2018 10:00:00 4 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/11/2018 09:30:00 1 - 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΩΡΑΦΑ 11/11/2018 16:00:00 0 - 4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10/11/2018 17:15:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 17/11/2018 14:00:00 0 - 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 24/11/2018 17:15:00 1 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/11/2018 18:15:00 3 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 25/11/2018 10:00:00 1 - 2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/2018 11:30:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 02/12/2018 09:30:00 4 - 0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΓΑΛΑΞΙΑ 02/12/2018 13:00:00 0 - 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΧΩΡΑΦΑ 01/12/2018 13:00:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/2018 09:30:00 -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 08/12/2018 17:15:00 -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/12/2018 11:00:00 -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 08/12/2018 20:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -