ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ12 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ12 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 21/10/2018 10:00:00 4 - 2
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
SOCCERLAND
ΧΩΡΑΦΑ 21/10/2018 18:15:00 0 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/10/2018 14:00:00 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
EVOLUTION 20/10/2018 11:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 14:00:00 0 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 04/11/2018 11:00:00 0 - 4
SOCCERLAND
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
SOCCERLAND 04/11/2018 12:00:00 1 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 03/11/2018 10:00:00 1 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 04/11/2018 10:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 11/11/2018 11:00:00 0 - 4
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 11/11/2018 17:00:00 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 10/11/2018 14:00:00 5 - 9
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 11/11/2018 13:15:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/11/2018 13:15:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 17/11/2018 13:00:00 4 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
SOCCERLAND
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
SOCCERLAND

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 07/04/2019 11:30:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 25/11/2018 11:00:00 4 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/11/2018 16:00:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 24/11/2018 10:00:00 1 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/11/2018 10:00:00 6 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
SOCCERLAND
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/11/2018 13:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΓΑΛΑΞΙΑ 02/12/2018 12:00:00 1 - 1
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 01/12/2018 12:00:00 2 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/12/2018 11:00:00 4 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/12/2018 14:00:00 2 - 4
SOCCERLAND
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND 01/12/2018 11:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/12/2018 10:00:00 2 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ 09/12/2018 12:30:00 2 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 09/12/2018 13:00:00 0 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2018 15:00:00 3 - 1
SOCCERLAND
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
SOCCERLAND 08/12/2018 12:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2018 16:00:00 0 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ 16/12/2018 19:15:00 1 - 2
MF PARADISE
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 16/12/2018 10:00:00 4 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2018 12:00:00 2 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 15/12/2018 15:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 13/01/2019 10:00:00 1 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 13/01/2019 09:00:00 1 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12/01/2019 11:00:00 2 - 2
SOCCERLAND
MF PARADISE
SOCCERLAND

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 13/01/2019 14:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 20/01/2019 12:00:00 2 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 20/01/2019 13:00:00 1 - 5
SOCCERLAND
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
SOCCERLAND 20/01/2019 10:00:00 2 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 19/01/2019 13:00:00 0 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 20/01/2019 10:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 26/01/2019 12:00:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΓΑΛΑΞΙΑ 26/01/2019 10:00:00 2 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
EVOLUTION 26/01/2019 12:00:00 3 - 5
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 27/01/2019 09:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PARADISE 03/02/2019 13:30:00 5 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/02/2019 15:00:00 5 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 02/02/2019 14:00:00 1 - 1
SOCCERLAND
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND 03/02/2019 11:00:00 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 02/02/2019 10:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
MF PARADISE
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 09/02/2019 13:00:00 1 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/04/2019 11:00:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
EVOLUTION 09/02/2019 13:00:00 5 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
SOCCERLAND
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 09/02/2019 14:45:00 1 - 4
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/02/2019 12:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ 17/02/2019 12:30:00 5 - 3
MF PARADISE
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 16/02/2019 10:00:00 1 - 1
SOCCERLAND
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
SOCCERLAND 17/02/2019 13:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/03/2019 11:00:00 5 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
EVOLUTION 02/03/2019 14:30:00 5 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/03/2019 12:45:00 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/02/2019 11:00:00 0 - 1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 02/03/2019 12:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/03/2019 12:00:00 4 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 23/03/2019 18:00:00 3 - 3
MF PARADISE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 07/04/2019 13:00:00 5 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/03/2019 12:00:00 0 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
SOCCERLAND
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/03/2019 11:00:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 17/03/2019 09:15:00 2 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
MF PARADISE
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/03/2019 11:30:00 1 - 1
SOCCERLAND
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 24/03/2019 10:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
EVOLUTION 30/03/2019 13:00:00 2 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/03/2019 11:00:00 2 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 31/03/2019 18:00:00 0 - 3
MF PARADISE
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/03/2019 12:00:00 2 - 2