ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ12 Β2 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ12 Β2 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 2
ATHENS FOOTBALL 21/10/2018 10:00:00 6 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΛΕΙΒΑΔΙ 20/10/2018 13:00:00 2 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
PLAY PARK 21/10/2018 09:30:00 3 - 2
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND 2
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ATHENS FOOTBALL 04/11/2018 13:00:00 1 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 03/11/2018 16:00:00 2 - 2
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΕΜΑ 04/11/2018 10:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
SOCCERLAND 10/11/2018 16:00:00 5 - 3
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ATHENS FOOTBALL 10/11/2018 12:00:00 5 - 7
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
PLAY PARK 11/11/2018 12:00:00 6 - 9
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
SOCCERLAND 2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 18/11/2018 11:00:00 -
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΡΕΜΑ 17/11/2018 12:00:00 -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 17/11/2018 14:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND 2
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
SOCCERLAND 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
PLAY PARK - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND 2
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
SOCCERLAND 2
PLAY PARK - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
SOCCERLAND 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
PLAY PARK - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
SOCCERLAND 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PLAY PARK - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
PLAY PARK - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
PLAY PARK - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
PLAY PARK - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
SOCCERLAND 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -