ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ10 Β ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ10 Β ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 21/10/2018 14:00:00 4 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
KINGS OF SOCCER

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
SOCCERLAND
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND 20/10/2018 14:00:00 3 - 7
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 20/10/2018 10:00:00 0 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
MF PARADISE
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 20/10/2018 13:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 03/11/2018 13:00:00 3 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 10:00:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
EVOLUTION 03/11/2018 12:00:00 5 - 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ATHENS FOOTBALL

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
MF PARADISE
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
PARADISE 03/11/2018 10:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
KINGS OF SOCCER 10/11/2018 13:00:00 3 - 7
SOCCERLAND
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
SOCCERLAND 11/11/2018 10:00:00 7 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/11/2018 09:30:00 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 10/11/2018 14:00:00 4 - 8
MF PARADISE
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
PARADISE 11/11/2018 10:30:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
SOCCERLAND
KINGS OF SOCCER 17/11/2018 10:00:00 4 - 7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 17/11/2018 16:00:00 4 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
EVOLUTION

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 16/03/2019 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
SOCCERLAND
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/11/2018 12:00:00 3 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 24/11/2018 10:30:00 1 - 5
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/11/2018 15:00:00 5 - 4
MF PARADISE
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
PARADISE 24/11/2018 09:30:00 1 - 5
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
RIVER 24/11/2018 12:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND 02/12/2018 14:00:00 4 - 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
RIVER 01/12/2018 10:00:00 6 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
MF PARADISE
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 02/12/2018 10:00:00 7 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 09:30:00 5 - 7
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
EVOLUTION 01/12/2018 12:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/12/2018 13:00:00 1 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
SOCCERLAND
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 08/12/2018 12:00:00 0 - 3
MF PARADISE
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
KINGS OF SOCCER 03/03/2019 12:00:00 0 - 3
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
RIVER 08/12/2018 12:00:00 2 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 08/12/2018 13:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/12/2018 12:00:00 1 - 1
SOCCERLAND
MF PARADISE
SOCCERLAND 16/12/2018 10:00:00 5 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
KINGS OF SOCCER 15/12/2018 11:00:00 4 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 15/12/2018 14:00:00 0 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2018 11:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 12/01/2019 13:00:00 3 - 6
MF PARADISE
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PARADISE 13/01/2019 12:15:00 1 - 5
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND
RIVER

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
EVOLUTION 12/01/2019 12:30:00 2 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 13/01/2019 12:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 19/01/2019 13:00:00 6 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
KINGS OF SOCCER 19/01/2019 11:30:00 2 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND
EVOLUTION 19/01/2019 14:00:00 4 - 6
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER 19/01/2019 12:30:00 5 - 3
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ
PARADISE 19/01/2019 11:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
SOCCERLAND
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND 27/01/2019 12:00:00 4 - 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 26/01/2019 09:45:00 0 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 26/01/2019 13:00:00 6 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
MF PARADISE
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 26/01/2019 10:00:00 7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
KINGS OF SOCCER 02/02/2019 10:30:00 5 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
SOCCERLAND
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 02/02/2019 11:00:00 0 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/02/2019 13:00:00 3 - 5
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
EVOLUTION 02/02/2019 16:00:00 6 - 7
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
MF PARADISE
RIVER 03/02/2019 10:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
SOCCERLAND 07/04/2019 10:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/02/2019 10:00:00 1 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 10/02/2019 11:00:00 4 - 2
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
PARADISE 09/02/2019 14:30:00 2 - 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/02/2019 10:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
SOCCERLAND 17/02/2019 12:00:00 3 - 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 16/02/2019 14:00:00 3 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/02/2019 09:00:00 7 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
EVOLUTION 16/02/2019 10:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 02/03/2019 14:30:00 2 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
KINGS OF SOCCER 02/03/2019 10:00:00 7 - 3
MF PARADISE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
PARADISE 02/03/2019 11:00:00 2 - 6
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
RIVER 02/03/2019 11:30:00 4 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 02/03/2019 11:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 17/03/2019 09:30:00 1 - 5
SOCCERLAND
ΙΑΣΟΝΑΣ
SOCCERLAND 17/03/2019 12:00:00 3 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
MF PARADISE
KINGS OF SOCCER 16/03/2019 12:30:00 6 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 06/04/2019 13:45:00 0 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 16/03/2019 14:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
MF PARADISE
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
EVOLUTION 16/03/2019 10:00:00 7 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 07/04/2019 13:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 30/03/2019 11:00:00 6 - 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
MF PARADISE
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 31/03/2019 09:30:00 3 - 0
SOCCERLAND
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 31/03/2019 10:00:00 7 - 4
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
KINGS OF SOCCER 30/03/2019 10:00:00 9 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 30/03/2019 14:15:00 4 - 0