ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ10 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ10 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 06/04/2019 14:00:00 4 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 21/10/2018 15:00:00 6 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
EVOLUTION 20/10/2018 12:00:00 2 - 4
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 21/10/2018 12:00:00 6 - 3
AEK ROOTS
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
RIVER 04/11/2018 13:30:00 5 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 03/11/2018 15:00:00 4 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/11/2018 09:00:00 2 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 11/11/2018 13:00:00 4 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS
EVOLUTION 11/11/2018 10:00:00 0 - 4
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΧΩΡΑΦΑ 11/11/2018 09:30:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
AEK ROOTS
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 17/11/2018 15:00:00 1 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/11/2018 14:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/11/2018 11:00:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 25/11/2018 10:00:00 3 - 6
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/2018 10:00:00 0 - 3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS
ΧΩΡΑΦΑ 25/11/2018 19:00:00 1 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/11/2018 10:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 01/12/2018 10:30:00 5 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 02/12/2018 11:00:00 4 - 3
AEK ROOTS
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
RIVER 02/12/2018 13:00:00 2 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 02/12/2018 11:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 08/12/2018 15:00:00 5 - 1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/2018 13:00:00 0 - 3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑΣ 5χ5 09/12/2018 19:00:00 2 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/12/2018 10:00:00 5 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
AEK ROOTS
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 15/12/2018 11:00:00 2 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 15:45:00 1 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 15/12/2018 12:00:00 1 - 0
AEK ROOTS
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 12/01/2019 15:00:00 7 - 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 12/01/2019 11:00:00 5 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 13/01/2019 10:30:00 3 - 2
AEK ROOTS
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 12/01/2019 12:30:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 20/01/2019 11:00:00 3 - 3
AEK ROOTS
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 19/01/2019 13:30:00 1 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 19/01/2019 14:00:00 3 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 19/01/2019 10:45:00 6 - 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 27/01/2019 10:00:00 5 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
AEK ROOTS
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 27/01/2019 18:15:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
EVOLUTION 26/01/2019 13:00:00 3 - 5
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 27/01/2019 19:30:00 0 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 26/01/2019 14:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2018 18:00:00 1 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 30/03/2019 14:00:00 4 - 2
AEK ROOTS
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 02/02/2019 15:00:00 5 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 02/02/2019 10:00:00 3 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 02/02/2019 14:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/02/2019 11:00:00 2 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
EVOLUTION 09/02/2019 10:00:00 3 - 3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
AEK ROOTS
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑΣ 5χ5 09/02/2019 19:00:00 0 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/02/2019 09:30:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16/02/2019 18:30:00 3 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/02/2019 10:30:00 5 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 17/02/2019 11:00:00 4 - 2
AEK ROOTS
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 16/02/2019 15:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
EVOLUTION 02/03/2019 12:30:00 4 - 6
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/03/2019 13:00:00 0 - 4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑΣ 5χ5 03/03/2019 18:00:00 5 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
AEK ROOTS
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 03/03/2019 10:00:00 0 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 03/03/2019 10:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 16/03/2019 13:30:00 7 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/03/2019 10:00:00 5 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 16/03/2019 14:00:00 3 - 1
AEK ROOTS
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 23/03/2019 20:00:00 2 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 31/03/2019 13:30:00 1 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 16/03/2019 12:30:00 7 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 31/03/2019 09:15:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑΣ 5χ5 30/03/2019 19:00:00 8 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 07/04/2019 10:30:00 1 - 5
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/03/2019 10:00:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 30/03/2019 15:00:00 1 - 5