ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ8 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ8 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/10/2018 13:00:00 0 - 4
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 20/10/2018 12:30:00 5 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 20/10/2018 10:00:00 4 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 21/10/2018 09:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 03/11/2018 10:30:00 5 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/11/2018 16:00:00 4 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 03/11/2018 11:00:00 1 - 5
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 03/11/2018 12:15:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/11/2018 11:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΖΩΦΡΙΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 10/11/2018 13:00:00 7 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/11/2018 10:00:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
EVOLUTION 10/11/2018 16:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 24/11/2018 11:45:00 5 - 6
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/11/2018 10:00:00 2 - 6
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 24/11/2018 13:00:00 5 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
EVOLUTION 24/11/2018 15:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΛΕΙΒΑΔΙ 01/12/2018 10:00:00 5 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 14:00:00 4 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 01/12/2018 10:00:00 4 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 01/12/2018 15:00:00 5 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/12/2018 12:00:00 -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 08/12/2018 10:30:00 -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2018 11:00:00 -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΖΩΦΡΙΑ
EVOLUTION 08/12/2018 17:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΖΩΦΡΙΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΖΩΦΡΙΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΖΩΦΡΙΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -