ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ8 Β ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ8 Β ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 20/10/2018 17:00:00 5 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
EVOLUTION 20/10/2018 13:00:00 3 - 7
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/10/2018 11:00:00 5 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
MF PARADISE
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 20/10/2018 11:30:00 3 - 7
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 18:00:00 3 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΜΑ 03/11/2018 11:00:00 6 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/11/2018 17:00:00 1 - 3
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
PARADISE 03/11/2018 11:00:00 6 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 10/11/2018 17:30:00 3 - 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/11/2018 10:00:00 1 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 10/11/2018 19:00:00 3 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 10/11/2018 12:00:00 3 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
EVOLUTION 07/04/2019 15:00:00 3 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/11/2018 13:00:00 0 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΡΕΜΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 24/11/2018 13:15:00 3 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 24/11/2018 16:00:00 2 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 24/11/2018 12:00:00 1 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 25/11/2018 13:00:00 0 - 4
MF PARADISE
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
PARADISE 24/11/2018 10:30:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 01/12/2018 12:45:00 1 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
EVOLUTION 01/12/2018 17:00:00 2 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 12:00:00 3 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
MF PARADISE
ΡΕΜΑ 02/12/2018 12:00:00 3 - 7
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 02/12/2018 10:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 09/12/2018 11:30:00 6 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 09/12/2018 12:30:00 5 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 08/12/2018 12:00:00 2 - 3
MF PARADISE
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
PARADISE 08/12/2018 11:30:00 3 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2018 12:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 15/12/2018 10:00:00 3 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 15/12/2018 13:00:00 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
EVOLUTION 15/12/2018 10:00:00 2 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2018 13:00:00 5 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΡΕΜΑ 16/12/2018 10:00:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
MF PARADISE
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PARADISE 13/01/2019 13:45:00 6 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 13/01/2019 11:00:00 0 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΜΑ 13/01/2019 11:00:00 9 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 19/01/2019 17:00:00 5 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΕΜΑ 19/01/2019 17:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 20/01/2019 13:00:00 5 - 2
MF PARADISE
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
PARADISE 19/01/2019 10:00:00 5 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/04/2019 10:15:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 26/01/2019 15:00:00 4 - 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 27/01/2019 10:30:00 3 - 7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 26/01/2019 12:00:00 6 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
EVOLUTION 02/02/2019 17:00:00 2 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/02/2019 16:00:00 2 - 0
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΡΕΜΑ 02/02/2019 10:15:00 8 - 7
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/02/2019 11:00:00 0 - 3
MF PARADISE
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 10/02/2019 15:30:00 0 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 09/02/2019 14:30:00 5 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 09/02/2019 13:00:00 2 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
MF PARADISE
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 09/02/2019 14:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 16/02/2019 12:30:00 0 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 16/02/2019 13:30:00 7 - 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/02/2019 14:00:00 2 - 5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/02/2019 10:00:00 6 - 10

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 02/03/2019 14:15:00 2 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 02/03/2019 16:00:00 4 - 6
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
MF PARADISE
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
PARADISE 02/03/2019 10:00:00 5 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 02/03/2019 17:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 17/03/2019 15:00:00 3 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 17/03/2019 10:30:00 2 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/03/2019 11:00:00 0 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΕΜΑ 16/03/2019 12:00:00 7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 23/03/2019 13:00:00 1 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 07/04/2019 12:00:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ 31/03/2019 12:00:00 2 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 31/03/2019 11:00:00 2 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 31/03/2019 14:15:00 4 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 30/03/2019 13:00:00 1 - 4