ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ10 Γ1 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ10 Γ1 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ATHENS FOOTBALL 21/10/2018 11:15:00 6 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 02/03/2019 13:30:00 5 - 1
SOCCERLAND
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND 20/10/2018 14:00:00 6 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 21/10/2018 17:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 03/11/2018 14:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 11:00:00 4 - 3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 04/11/2018 13:00:00 2 - 6
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 03/11/2018 12:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ATHENS FOOTBALL 10/11/2018 11:00:00 5 - 1
SOCCERLAND
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
SOCCERLAND 11/11/2018 11:00:00 3 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 11/11/2018 13:00:00 2 - 1
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 10/11/2018 12:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND
EVOLUTION

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 17/11/2018 17:00:00 2 - 6
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 23/02/2019 12:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND
RIVER 25/11/2018 10:00:00 1 - 5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 25/11/2018 12:00:00 4 - 1
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 03/03/2019 10:00:00 3 - 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 24/11/2018 11:45:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
SOCCERLAND 02/12/2018 13:00:00 2 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
EVOLUTION 01/12/2018 09:00:00 4 - 7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 01/12/2018 15:00:00 4 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 11:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 09/12/2018 17:00:00 3 - 3
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 08/12/2018 10:00:00 1 - 5
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/12/2018 11:00:00 3 - 7
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/12/2018 13:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 15/12/2018 15:00:00 0 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/12/2018 13:00:00 3 - 7
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β (Μικρό) 15/12/2018 11:00:00 0 - 4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 15/12/2018 12:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
EVOLUTION 12/01/2019 14:00:00 4 - 8
SOCCERLAND
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND 13/01/2019 13:00:00 6 - 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 13/01/2019 17:00:00 6 - 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
EVOLUTION 19/01/2019 13:00:00 5 - 9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
SOCCERLAND
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 19/01/2019 11:45:00 2 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 19/01/2019 10:00:00 2 - 6
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/01/2019 09:30:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND 27/01/2019 10:00:00 4 - 6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 26/01/2019 11:30:00 1 - 5
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 26/01/2019 10:00:00 4 - 8
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
RIVER 27/01/2019 12:15:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 03/02/2019 15:00:00 5 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 02/02/2019 12:00:00 2 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/02/2019 12:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 09/02/2019 09:00:00 6 - 3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/02/2019 10:00:00 5 - 5
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 09/02/2019 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 17/02/2019 16:00:00 6 - 6
SOCCERLAND
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND 02/03/2019 13:00:00 3 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
EVOLUTION 16/02/2019 11:00:00 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5Χ5 16/02/2019 13:00:00 4 - 1