ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ10 Γ2 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ10 Γ2 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 20/10/2018 14:00:00 2 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 20/10/2018 12:00:00 4 - 7
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/10/2018 12:00:00 4 - 0
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΜΑ 21/10/2018 12:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
PLAY PARK 03/11/2018 11:00:00 1 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 17:00:00 1 - 5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/11/2018 14:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 11/11/2018 11:00:00 2 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 11/11/2018 14:00:00 1 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΕΜΑ 10/11/2018 12:00:00 3 - 4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/11/2018 15:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/03/2019 12:00:00 0 - 4
ΖΩΦΡΙΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 02/03/2019 15:30:00 4 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
PLAY PARK 17/11/2018 13:00:00 7 - 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/11/2018 12:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 24/11/2018 11:00:00 2 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΕΜΑ 24/11/2018 13:00:00 6 - 4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΧΑΣΙΑΣ 5Χ5 25/11/2018 14:00:00 0 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/11/2018 15:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 15:00:00 3 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 01/12/2018 13:00:00 6 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/12/2018 12:00:00 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PLAY PARK 01/12/2018 13:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 08/12/2018 11:00:00 4 - 4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/12/2018 12:00:00 0 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 08/12/2018 13:00:00 0 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΖΩΦΡΙΑ
PLAY PARK 09/12/2018 13:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 16/12/2018 14:00:00 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΑΣΟΝΑΣ
PLAY PARK 16/12/2018 12:30:00 7 - 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/12/2018 17:00:00 0 - 4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΧΑΣΙΑΣ 5Χ5 15/12/2018 13:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 13/01/2019 15:00:00 4 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΜΑ 13/01/2019 10:00:00 8 - 5
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 02/03/2019 14:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 20/01/2019 12:00:00 2 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 19/01/2019 16:00:00 2 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
PLAY PARK 19/01/2019 11:45:00 4 - 8
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 20/01/2019 11:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 27/01/2019 09:00:00 2 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΖΩΦΡΙΑ
ΡΕΜΑ 26/01/2019 14:00:00 4 - 2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - 2 - 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 27/01/2019 12:30:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/02/2019 11:00:00 4 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 02/02/2019 14:00:00 4 - 6
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 02/02/2019 15:15:00 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
PLAY PARK 02/02/2019 12:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΜΑ 09/02/2019 11:00:00 4 - 0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΧΑΣΙΑΣ 5Χ5 10/02/2019 13:00:00 2 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 09/02/2019 16:30:00 0 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 09/02/2019 13:15:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΕΜΑ 16/02/2019 12:00:00 5 - 9
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/02/2019 11:45:00 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/02/2019 16:00:00 1 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 16/02/2019 14:00:00 4 - 1