ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Δ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Δ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 7 - 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 8 - 2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 7 - 8
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 6 - 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 24/11/2018 14:00:00 8 - 5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 24/11/2018 10:00:00 2 - 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 24/11/2018 13:00:00 8 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01/12/2018 12:00:00 3 - 6
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01/12/2018 14:00:00 6 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 01/12/2018 10:00:00 4 - 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01/12/2018 11:00:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 08/12/2018 13:00:00 -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 08/12/2018 11:00:00 -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 08/12/2018 12:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 08/12/2018 14:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Π.Ο
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -