ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Β' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Β' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ARENA RENTI 04/11/2018 10:00:00 7 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ARENA RENTI 04/11/2018 12:00:00 1 - 6
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI 03/11/2018 11:00:00 5 - 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI 04/11/2018 11:00:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
SOCCERINO 24/11/2018 17:00:00 3 - 4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 14/10/2018 11:00:00 4 - 3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
SOCCERINO 11/11/2018 10:00:00 2 - 5
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
SOCCERINO - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
SOCCERINO 17/11/2018 09:00:00 5 - 4
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI 25/11/2018 11:00:00 1 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
SOCCERINO 17/11/2018 15:00:00 5 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
SOCCERINO 01/12/2018 10:00:00 3 - 6
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
SOCCERINO 02/12/2018 15:00:00 6 - 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
SOCCERINO - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
SOCCERINO 01/12/2018 15:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
SOCCERINO 13/10/2018 14:00:00 -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
SOCCERINO 17/11/2018 16:00:00 5 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
SOCCERINO 02/12/2018 10:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
SOCCERINO 11/11/2018 15:00:00 2 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
SOCCERINO 10/11/2018 09:00:00 1 - 3
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ARENA RENTI 10/11/2018 13:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ARENA RENTI 24/11/2018 13:00:00 4 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 11/11/2018 13:00:00 4 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΜΑΔΑ 1
SOCCERINO - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
SOCCERINO - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
SOCCERINO - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
SOCCERINO - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
Α.Ο.Α.Δ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
SOCCERINO - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -