ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Γ' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Γ' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
Α.Ο.Α.Δ (3)
SOCCERINO 04/11/2018 11:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI 03/02/2019 16:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
SOCCERINO 25/11/2018 15:00:00 5 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI 02/12/2018 10:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 26/01/2019 14:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
SOCCERINO 19/01/2019 17:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI 12/05/2019 14:00:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 21/04/2019 14:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
SOCCERINO 16/02/2019 16:00:00 5 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
SOCCERINO 09/02/2019 16:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI 31/03/2019 14:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
SOCCERINO 02/03/2019 14:00:00 8 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
SOCCERINO 06/04/2019 14:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI 06/04/2019 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (3)
ARENA RENTI 16/03/2019 17:00:00 8 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
ARENA RENTI 17/03/2019 14:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI 30/03/2019 13:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ARENA RENTI 18/05/2019 16:00:00 4 - 3