ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR Κ 12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR Κ 12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 18:15:00 1 - 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
AEK ROOTS
ARENA RENTI 17/11/2018 17:00:00 2 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2018 17:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/11/2018 09:00:00 5 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 17:15:00 4 - 0
AEK ROOTS
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
RIVER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 21/10/2018 09:00:00 1 - 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 12:15:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ARENA RENTI 24/11/2018 15:00:00 1 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/02/2019 16:30:00 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ARENA RENTI - - -
AEK ROOTS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
RIVER - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI 16/12/2018 17:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/01/2019 16:30:00 0 - 2
AEK ROOTS
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
RIVER 20/01/2019 10:00:00 1 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI 20/01/2019 15:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 27/01/2019 14:00:00 2 - 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/01/2019 16:15:00 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
AEK ROOTS
ARENA RENTI 27/01/2019 15:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/01/2019 13:00:00 1 - 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/02/2019 09:00:00 3 - 0
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 16/02/2019 16:00:00 7 - 4
AEK ROOTS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/02/2019 15:15:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/02/2019 16:30:00 -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/02/2019 11:00:00 3 - 0