ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ 16 ΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ 16 ΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 01/12/2018 20:30:00 0 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 26/01/2019 19:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 02/02/2019 12:30:00 3 - 0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑ 13/01/2019 12:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 09/02/2019 17:30:00 4 - 0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 21/10/2018 13:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19/01/2019 14:00:00 3 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/11/2018 12:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 27/10/2018 11:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 02/02/2019 13:00:00 5 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 04/11/2018 18:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 02/03/2019 11:00:00 -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/12/2018 14:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/11/2018 11:00:00 1 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/12/2018 17:15:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0