ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΕΟΣ Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΕΟΣ Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/03/2019 16:15:00 4 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
COBRA FC
ΧΕΡΩΜΑ 17/03/2019 12:00:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 16/03/2019 16:15:00 1 - 5
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3
COBRA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 31/03/2019 17:00:00 5 - 1
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
RIVER 31/03/2019 10:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/04/2019 15:15:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/04/2019 13:00:00 2 - 2
AEK ROOTS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΕΡΩΜΑ - - 3 - 0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3
COBRA FC
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/05/2019 16:15:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
AEK ROOTS
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
COBRA FC
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
AEK ROOTS
ΧΕΡΩΜΑ - - 3 - 0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI - - -
COBRA FC
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/03/2019 15:45:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/05/2019 - 26/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/06/2019 15:15:00 3 - 0
AEK ROOTS
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΧΕΡΩΜΑ 01/06/2019 16:30:00 1 - 3
COBRA FC
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3