ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΟΜΙΛΟΣ GOLD2 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY ΟΜΙΛΟΣ GOLD2 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
AEK ROOTS
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑ 16/03/2019 11:30:00 -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 16/03/2019 12:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΧΩΡΑΦΑ - - -
AEK ROOTS
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
AEK ROOTS
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/05/2019 - 26/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΧΩΡΑΦΑ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
AEK ROOTS
ΗΦΑΙΣΤΟΥ - - -