ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΕΟΣ Γ1 ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΝΕΟΣ Γ1 ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 31/03/2019 13:45:00 -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 5Χ5 31/03/2019 15:30:00 -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ 31/03/2019 17:30:00 -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ 30/03/2019 17:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 13/04/2019 14:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΠΟ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/05/2019 - 26/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΕΠΟ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 01/06/2019 - 02/06/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -