ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΕΟΣ Γ1 ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΝΕΟΣ Γ1 ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΟ 30/03/2019 11:00:00 -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
LIDL 31/03/2019 13:30:00 -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 30/03/2019 11:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - 3 - 0
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ 13/04/2019 11:00:00 -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/05/2019 - 26/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 01/06/2019 - 02/06/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΠΟ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -