ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ14 Β΄ 3ος ΓΥΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ14 Β΄ 3ος ΓΥΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -