ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 20/10/2019 15:30:00 1 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΧΕΡΩΜΑ 20/10/2019 13:30:00 0 - 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ORION SPORTS CLUB 20/10/2019 11:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 02/11/2019 16:00:00 2 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΡΩΜΑ 03/11/2019 13:00:00 4 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 02/11/2019 09:00:00 0 - 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ORION SPORTS CLUB 03/11/2019 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ALMA CLUB 10/11/2019 14:30:00 4 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10/11/2019 09:00:00 5 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/02/2020 09:00:00 6 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΕΡΩΜΑ 17/11/2019 14:45:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ORION SPORTS CLUB 17/11/2019 14:00:00 0 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΕΡΩΜΑ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ALMA CLUB - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 23/11/2019 14:30:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ORION SPORTS CLUB - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2019 10:00:00 2 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΡΩΜΑ 08/12/2019 18:00:00 6 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ALMA CLUB 08/12/2019 14:30:00 6 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ORION SPORTS CLUB - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 15/12/2019 11:00:00 5 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - 3 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΕΡΩΜΑ 19/01/2020 16:30:00 3 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ORION SPORTS CLUB 18/01/2020 10:00:00 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 22/02/2020 11:30:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/01/2020 13:00:00 3 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ALMA CLUB - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/01/2020 17:30:00 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ORION SPORTS CLUB 01/02/2020 10:00:00 2 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/02/2020 11:00:00 1 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 02/02/2020 10:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΕΡΩΜΑ 08/02/2020 13:00:00 6 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 09/02/2020 11:00:00 4 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/02/2020 13:00:00 8 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ORION SPORTS CLUB - - 3 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15/02/2020 20:00:00 5 - 8
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 2