ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY Α¨ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ARENA RENTI - - 3 - 3
MF PARADISE
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 2 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 23/02/2020 17:00:00 4 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
MF PARADISE
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΧΩΡΑΦΑ 09/11/2019 13:15:00 1 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/02/2020 10:00:00 2 - 2
MF PARADISE
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
MONTESSORI SCHOOL 09/11/2019 12:00:00 2 - 6
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 08/02/2020 17:30:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 16/11/2019 13:30:00 1 - 2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 16/11/2019 10:00:00 4 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/11/2019 17:30:00 0 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 23/11/2019 12:15:00 0 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ - - 3 - 0
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 01/12/2019 10:00:00 6 - 2
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 29/11/2019 15:30:00 1 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
MF PARADISE
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
MONTESSORI SCHOOL 01/12/2019 10:30:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 07/12/2019 11:30:00 0 - 4
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
MF PARADISE
ΓΑΛΑΞΙΑ 07/12/2019 09:15:00 0 - 1
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ 08/12/2019 09:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 15/12/2019 12:00:00 2 - 0
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
MF PARADISE
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 21/12/2019 09:45:00 4 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 3 - 0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ 11/01/2020 17:00:00 1 - 2
MF PARADISE
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
MONTESSORI SCHOOL 11/01/2020 11:15:00 4 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25/01/2020 10:00:00 2 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ 19/01/2020 09:00:00 0 - 3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
MF PARADISE
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 18/01/2020 10:00:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - 5 - 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ 25/01/2020 09:00:00 2 - 3
MF PARADISE
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 01/02/2020 19:30:00 2 - 3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 01/02/2020 10:00:00 1 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
MF PARADISE
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
MONTESSORI SCHOOL 25/01/2020 13:30:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 2 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
MF PARADISE
ΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ 02/02/2020 09:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
MF PARADISE
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0