ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 15/10/2017 12:00:00 0 - 3
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΥ 15/10/2017 11:00:00 4 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 15/10/2017 12:00:00 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 11:00:00 2 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 10:00:00 6 - 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 11:00:00 3 - 5
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 22/10/2017 14:30:00 1 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 10:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 05/11/2017 12:00:00 0 - 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 11:00:00 3 - 6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 10:00:00 7 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 10:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 09:00:00 1 - 6
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 11:00:00 1 - 6
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 09:00:00 1 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 18/11/2017 12:00:00 2 - 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 10:00:00 5 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 13:00:00 3 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/11/2017 12:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 10:00:00 4 - 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 10:00:00 3 - 8
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 12:00:00 4 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/11/2017 09:30:00 2 - 7
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ 25/11/2017 09:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/12/2017 10:00:00 5 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 10:00:00 3 - 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 12:00:00 5 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 11:00:00 7 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 02/12/2017 13:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 10/12/2017 10:00:00 3 - 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΝΙΟΧΟΥ 10/12/2017 10:00:00 0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 16:00:00 -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/12/2017 11:00:00 10 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/12/2017 10:15:00 4 - 3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/12/2017 12:00:00 6 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 09:00:00 5 - 4
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 10:00:00 2 - 6
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ 13/01/2018 17:30:00 5 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/01/2018 17:00:00 3 - 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 11:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 12:00:00 5 - 7
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/01/2018 14:00:00 1 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 21/01/2018 13:00:00 1 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 09:00:00 2 - 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 11:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΥ 27/01/2018 12:00:00 2 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 27/01/2018 09:30:00 2 - 11
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ 28/01/2018 10:00:00 7 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 11:00:00 1 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 11:00:00 5 - 10
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 12:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/02/2018 10:00:00 5 - 4
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΕΠΟ 10/02/2018 11:00:00 1 - 7
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/02/2018 10:00:00 2 - 5
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ 11/02/2018 16:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -