ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ 15/10/2017 13:00:00 4 - 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 14/10/2017 10:30:00 8 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 14/10/2017 09:00:00 0 - 5
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/10/2017 18:15:00 5 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 22/10/2017 14:15:00 5 - 0
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 22/10/2017 14:00:00 1 - 6
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/10/2017 10:00:00 6 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 21/10/2017 14:15:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 05/11/2017 16:00:00 0 - 5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 05/11/2017 13:00:00 7 - 2
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 05/11/2017 11:00:00 4 - 4
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 04/11/2017 18:15:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΡΦΕΩΣ 12/11/2017 14:00:00 4 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/2017 11:00:00 1 - 1
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 12/11/2017 16:30:00 3 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/11/2017 12:30:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΥΛΑΚΗ (ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 18/11/2017 11:45:00 2 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/12/2017 17:15:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΟΡΦΕΩΣ 26/11/2017 12:00:00 1 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 26/11/2017 19:15:00 2 - 3
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 26/11/2017 20:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/12/2017 14:00:00 2 - 7
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 03/12/2017 09:00:00 6 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 03/12/2017 18:00:00 4 - 7
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 09/12/2017 13:00:00 2 - 4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/12/2017 09:15:00 -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΡΦΕΩΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/2017 18:45:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 16/12/2017 14:15:00 -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 17/12/2017 13:00:00 -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/12/2017 09:30:00 -
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -