ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Γ' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 14/10/2017 10:00:00 3 - 7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 14/10/2017 09:00:00 4 - 5
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 15/10/2017 16:00:00 8 - 6
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 7 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 0 - 4
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 4 - 5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21/10/2017 12:30:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 05/11/2017 10:00:00 2 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 2 - 7
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 05/11/2017 12:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 12/11/2017 10:00:00 2 - 6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 12/11/2017 10:00:00 7 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2017 12:00:00 0 - 4
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2017 11:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 19/11/2017 11:00:00 5 - 4
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 19/11/2017 10:00:00 6 - 8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 12:00:00 3 - 6
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/12/2017 12:00:00 1 - 7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/12/2017 10:00:00 2 - 6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 02/12/2017 11:00:00 4 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09/12/2017 10:30:00 -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09/12/2017 14:00:00 -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 10/12/2017 10:00:00 -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 10/12/2017 12:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 17/12/2017 10:00:00 -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -