ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Γ΄ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 14/10/2017 11:00:00 8 - 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 15/10/2017 10:00:00 3 - 10
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 15/10/2017 14:00:00 8 - 4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 14/10/2017 10:00:00 6 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 5
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 8 - 10
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 2 - 8
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 6 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 04/11/2017 11:30:00 9 - 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 05/11/2017 15:00:00 8 - 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 5 - 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 04/11/2017 10:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 12/11/2017 11:00:00 1 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2017 11:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2017 10:00:00 3 - 7
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2017 10:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 10:00:00 6 - 4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 11:00:00 5 - 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 10:00:00 -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 12:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/12/2017 10:00:00 3 - 3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 02/12/2017 10:00:00 3 - 9
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/12/2017 11:00:00 2 - 3
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 02/12/2017 10:00:00 9 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09/12/2017 12:00:00 -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09/12/2017 11:30:00 -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 10/12/2017 11:00:00 -
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09/12/2017 11:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -