ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 15:00:00 10 - 3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 10:00:00 1 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 15/10/2017 11:00:00 8 - 0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 15:00:00 4 - 2
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 22/10/2017 19:00:00 0 - 7
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 22/10/2017 12:00:00 5 - 0
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 21/10/2017 18:00:00 3 - 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/10/2017 13:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 10:00:00 0 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 04/11/2017 13:00:00 6 - 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 05/11/2017 12:00:00 6 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/2017 12:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 12/11/2017 13:00:00 1 - 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ 12/11/2017 14:00:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 12/11/2017 12:00:00 8 - 0
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ 24/02/2018 12:15:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/11/2017 14:00:00 3 - 8
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 13:00:00 1 - 7
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/02/2018 14:30:00 2 - 2
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 25/11/2017 19:00:00 4 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/11/2017 15:30:00 4 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 25/11/2017 13:15:00 2 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 26/11/2017 13:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2017 14:30:00 2 - 4
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/12/2017 12:00:00 5 - 0
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 03/12/2017 11:30:00 0 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/12/2017 13:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 09/12/2017 14:30:00 3 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 10/12/2017 12:00:00 4 - 3
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΥ 09/12/2017 12:30:00 6 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/2017 13:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 17/12/2017 13:15:00 5 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/12/2017 13:00:00 0 - 3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 16/12/2017 12:30:00 0 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2017 11:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 14/01/2018 11:00:00 4 - 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 13/01/2018 13:00:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 14/01/2018 13:00:00 6 - 1
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 21/01/2018 10:00:00 0 - 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 16:00:00 -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/01/2018 14:00:00 0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/01/2018 11:00:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 27/01/2018 17:30:00 5 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/02/2018 14:00:00 6 - 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 28/01/2018 14:00:00 2 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 28/01/2018 12:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/02/2018 12:30:00 0 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 04/02/2018 20:00:00 0 - 5
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 15:00:00 1 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/02/2018 13:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/02/2018 19:00:00 0 - 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/02/2018 20:00:00 3 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 11/02/2018 17:00:00 3 - 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - 3 - 0