ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ ΕΦΗΒΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Γ ΕΦΗΒΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - 10:30:00 0 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 21/10/2017 14:00:00 2 - 5
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - 14:00:00 0 - 5
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΟΜΑΔΑ 1
DANIEL BATISTA FC - 17:30:00 4 - 4
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ - 18:30:00 0 - 4
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/02/2018 14:00:00 3 - 0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΓΑΛΑΞΙΑ 03/12/2017 10:30:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΗΜ.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΧΟΡΤΟ) 03/12/2017 15:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
SPORTLAND 04/11/2017 12:00:00 0 - 3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 05/11/2017 18:15:00 1 - 4
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 05/11/2017 12:00:00 3 - 6
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 04/11/2017 17:30:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 04/11/2017 14:30:00 6 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12/11/2017 17:30:00 6 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/11/2017 12:45:00 4 - 1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 11/11/2017 16:00:00 2 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 12/11/2017 17:15:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 12/11/2017 11:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 11/02/2018 18:30:00 2 - 5
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 18/11/2017 10:00:00 3 - 2
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 06/03/2018 21:00:00 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 18/11/2017 15:45:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - - 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 26/11/2017 15:00:00 2 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/11/2017 17:00:00 0 - 2
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 25/11/2017 13:30:00 1 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 26/11/2017 18:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΔΗΜ.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΧΟΡΤΟ) 03/02/2018 14:00:00 0 - 2
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 17/02/2018 12:00:00 2 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/02/2018 - 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 03/03/2018 10:30:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
DANIEL BATISTA FC 09/12/2017 17:00:00 1 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 09/12/2017 13:15:00 2 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/12/2017 12:00:00 0 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/12/2017 17:00:00 3 - 1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 08/12/2017 19:30:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
DANIEL BATISTA FC 16/12/2017 14:00:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 16/12/2017 19:30:00 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 16/12/2017 19:30:00 3 - 0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 15/12/2017 19:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 13/01/2018 14:00:00 0 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 13/01/2018 14:30:00 4 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 13/01/2018 - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 17/03/2018 09:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 0 - 3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 21/01/2018 17:30:00 3 - 0
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
DANIEL BATISTA FC 20/01/2018 17:20:00 2 - 0
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 20/01/2018 - 3 - 0
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 20/01/2018 - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 27/01/2018 - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 28/01/2018 11:00:00 2 - 3
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
DANIEL BATISTA FC 24/02/2018 17:00:00 3 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 28/01/2018 10:30:00 1 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 27/01/2018 - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 04/02/2018 11:00:00 5 - 4
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
DANIEL BATISTA FC 14/01/2018 15:30:00 0 - 5
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 03/02/2018 12:15:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 04/02/2018 11:00:00 3 - 0
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/10/2017 13:15:00 5 - 0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
DANIEL BATISTA FC - - 2 - 3
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ - - 2 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 25/02/2018 18:30:00 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 24/02/2018 - 0 - 3
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΔΗΜ.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΧΟΡΤΟ) 25/02/2018 13:15:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
DANIEL BATISTA FC 17/03/2018 18:00:00 4 - 2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 17/03/2018 09:00:00 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 03/03/2018 10:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ - - -
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 10/03/2018 18:30:00 1 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/03/2018 18:00:00 1 - 3
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
DANIEL BATISTA FC 03/03/2018 18:30:00 2 - 5
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -