ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2 ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2 ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΘΗΝΑ 90 04/11/2017 14:00:00 0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 05/11/2017 10:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
SOCCER ACADEMY PENTELI 04/11/2017 14:00:00 0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
FAMILY SPORT CLUB 04/11/2017 10:15:00 4 - 0
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
PLANET 05/11/2017 11:00:00 1 - 4
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ - - -
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΥΜΗΣ 11/11/2017 17:30:00 0 - 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΥΜΗΣ 12/11/2017 10:30:00 3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 11/11/2017 11:00:00 1 - 4
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 11/11/2017 14:00:00 1 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 12/11/2017 17:30:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 18/11/2017 10:00:00 3 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
FAMILY SPORT CLUB 19/11/2017 11:45:00 3 - 0
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
PLANET 19/11/2017 11:00:00 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 18/11/2017 19:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 02/12/2017 19:00:00 5 - 1
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ 02/12/2017 11:15:00 3 - 0
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 03/12/2017 10:30:00 0 - 5
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΚΥΜΗΣ 03/12/2017 12:00:00 3 - 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 03/12/2017 15:15:00 1 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 02/12/2017 15:45:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ - - 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
MAC MAROUSI - - 3 - 2
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
PLANET - - 0 - 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 5 - 1
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 09/12/2017 18:30:00 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
FAMILY SPORT CLUB 09/12/2017 17:00:00 1 - 1
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
DANIEL BATISTA FC 09/12/2017 13:45:00 6 - 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΥΜΗΣ 10/12/2017 13:00:00 3 - 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΚΥΜΗΣ 10/12/2017 12:00:00 0 - 5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 10/12/2017 17:30:00 7 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ - - 3 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
FAMILY SPORT CLUB - - 5 - 0
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΘΗΝΑ 90 16/12/2017 13:30:00 2 - 4
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 16/12/2017 19:00:00 1 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 17/12/2017 13:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 1 - 2
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ - - 6 - 3
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 3 - 0
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΚΥΜΗΣ - - 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
FAMILY SPORT CLUB 21/01/2018 10:00:00 0 - 2
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
PLANET - - 3 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 20/01/2018 15:00:00 4 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20/01/2018 17:30:00 1 - 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 21/01/2018 17:00:00 1 - 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΚΥΜΗΣ 20/01/2018 18:30:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
FAMILY SPORT CLUB 27/01/2018 10:45:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 28/01/2018 13:00:00 0 - 5
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 28/01/2018 15:30:00 3 - 7
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΗΝΑ 90 27/01/2018 09:30:00 8 - 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 28/01/2018 17:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 04/02/2018 11:00:00 1 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
FAMILY SPORT CLUB 04/02/2018 12:00:00 0 - 3
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 03/02/2018 13:00:00 5 - 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ 04/02/2018 15:45:00 5 - 4
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 04/02/2018 15:15:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 10/02/2018 13:15:00 3 - 0
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 11/02/2018 09:30:00 7 - 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΥΜΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - 3 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 25/02/2018 09:15:00 0 - 5
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 24/02/2018 16:00:00 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
FAMILY SPORT CLUB 24/02/2018 12:45:00 1 - 4
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
PLANET 25/02/2018 13:00:00 2 - 3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 25/02/2018 12:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 04/03/2018 13:15:00 6 - 3
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΘΗΝΑ 90 04/03/2018 12:45:00 7 - 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 3 - 0
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
FAMILY SPORT CLUB 03/03/2018 11:00:00 0 - 5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 03/03/2018 13:00:00 2 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 03/03/2018 17:30:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
FAMILY SPORT CLUB 10/03/2018 11:30:00 1 - 0
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET 11/03/2018 11:30:00 6 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 11/03/2018 19:00:00 0 - 1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 01/04/2018 16:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 18/03/2018 13:30:00 2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 17/03/2018 15:15:00 3 - 0
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
FAMILY SPORT CLUB 17/03/2018 09:45:00 2 - 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 18/03/2018 09:00:00 3 - 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΥΜΗΣ 18/03/2018 12:00:00 1 - 7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 18/03/2018 11:30:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
SOCCER ACADEMY PENTELI 21/04/2018 12:30:00 0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
FAMILY SPORT CLUB 21/04/2018 10:00:00 3 - 0
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
PLANET 21/04/2018 10:00:00 2 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 22/04/2018 20:30:00 2 - 3
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 21/04/2018 09:30:00 -
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 21/04/2018 14:30:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 28/04/2018 12:15:00 0 - 8
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 29/04/2018 10:00:00 3 - 7
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΘΗΝΑ 90 28/04/2018 10:00:00 3 - 6
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 28/04/2018 17:00:00 1 - 0
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΥΜΗΣ 29/04/2018 10:30:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
FAMILY SPORT CLUB 05/05/2018 12:00:00 3 - 0
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
PLANET 05/05/2018 15:00:00 2 - 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 06/05/2018 16:00:00 5 - 4
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 05/05/2018 13:30:00 1 - 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 06/05/2018 11:15:00 1 - 2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 06/05/2018 09:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
FAMILY SPORT CLUB 13/05/2018 09:45:00 7 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
SOCCER ACADEMY PENTELI 12/05/2018 11:30:00 0 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 12/05/2018 13:30:00 0 - 4
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 13/05/2018 12:30:00 2 - 3
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 13/05/2018 14:00:00 8 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 19/05/2018 - 20/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
FAMILY SPORT CLUB 19/05/2018 11:00:00 1 - 6
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20/05/2018 17:00:00 3 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 20/05/2018 10:00:00 2 - 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΥΜΗΣ 19/05/2018 13:00:00 3 - 6
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 20/05/2018 11:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 26/05/2018 - 27/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ COSMOS ΒΠ 2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Π.Α.Ο.
PLANET 02/06/2018 15:00:00 -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
FAMILY SPORT CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Ε.
ΑΘΗΝΑ 90 02/06/2018 15:00:00 1 - 3